Hackerek adtak 1,6 milliót a WHO-nak
Míg a kibertér rosszindulatú szereplői anyagi hasznot húznának a koronavírus-járványból, addig az etikus hackerek pénzt adnak az Egészségügyi Világszervezetnek (WHO).
Míg a kibertér rosszindulatú szereplői anyagi hasznot húznának a koronavírus-járványból, addig az etikus hackerek pénzt adnak az Egészségügyi Világszervezetnek (WHO).
Nincs még vakcina, és úgy tűnik, fogalma sincs az Egészségügyi Világszervezetnek, hogy meddig tarthat a járvány. A hasonló helyzetek megelőzéséhez komolyabb politikai szándékra lenne szükség a jelenleginél.
A technológiai iparban szerzett milliárdjaiból régóta kutatásokat gründoló Bill Gates szerint az Egészségügyi Világszervezet (WHO) finanszírozásának leállítása nagyon veszélyes, mivel nincs más, aki a járvány ellen küzdhetne.
A járvány elleni harc fontosságáról írt a WHO főigazgatója, de emellett megosztotta egy amerikai járványügyi szakértő korábbi bejegyzését, ami arról szól, hogy politikai kampány folyik ellene.
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) hivatalos Facebook-oldalán tette világossá: nem igazak a koronavírust az 5G-vel kapcsolatba hozó hírek.
A szegényebb országokban a legrosszabb a helyzet, ám még Németországban sincs minden rendben.
A vadászat, az állattenyésztés és az, hogy világszerte egyre többen élnek városban, mind csökkentették a biodiverzitást. Ezzel jelentősen nőtt az esélye az olyan, állatról emberre terjedő járványok kitörésének, mint a koronavírusé.
Az Egészségügyi Világszervezet főigazgatója szerint a fertőzöttek 93 százaléka négy országban él.
A jelek szerint a Facebook igyekszik mindent megtenni annak érdekében, hogy a felhasználókhoz a koronavírussal kapcsolatban csak a hiteles információk érjenek el. Ennek érdekében több lépést is bejelentett Mark Zuckerberg.
Utoljára január 23-án fordult elő, hogy 300 alatt volt az új megbetegedések száma.
Azt nem tudni, hogy az állatot ember fertőzte meg vagy szennyezett felületről került a szervezetébe a kórokozó.